Вагонка

Розрахунок вагонки. Площа, об’єм, вага і ціна

Вагонка звичайно вимірюється метрами квадратними, тому що нею обшивають стіни і стелі, тобто пласкі поверхні. Для з’ясування площі поверхні (П) необхідно довжину (Д) помножити на ширину (Ш).

вагонкаПерше, що потрібно зробити при розрахунку загальної площі замовлення вагонки — розбити всю площу стін і стелі на прямокутники. Звичайно, якщо необхідно розрахувати одну стіну чи стелю, то розглядається один прямокутник, але так буває нечасто.

Друге, що дуже важливе для гарного розрахунку вагонки – з’ясувати, якої довжини будуть відрізки вагонки. Через те що вагонка випускається різної довжини і ціна від залежності від цього міняється – це може суттєво вплинути на ціну замовлення.

    Ціна буде залежати від двох факторів:
  • Чим менше відрізки, тим меншою є їх ціна
  • Чим менше відходів (невикористаних відрізків), тим менше потрібно самої вагонки

Тому краще при замовленні вказувати точну довжину вагонки і її кілкість. Наприклад, 25 м2 по 1м, 6 м2 по 2,5 та 3 м2 по 4м. Це вийде три різних замовлення, можливо, з різними цінами за м2.

Через те що зазвичай вагонкою обшивають найрізноманітніші, часто складні поверхні, основна задача правильних розрахунків – це правильні виміри. Все інше – справа техніки. Ще раз уважно пере провірте кількість і розмір прямокутників, випишіть їх довжину та ширину та переходьте до розрахунків.

Третє і обов’язкове, що потрібно зробити перед початком розрахунків – це перевести мм і см в метри. Це можна зробити згідно з таблицею нижче.

Вагонка Київ

Та, що підходить до будь-якого дизайну

вагонкаВагонка — це гарна відповідь на потребу. Саме слово вагонка говорить про своє походження. Вона широко поширилася разом з походженням залізничного транспорту, де була необхідність щільно закривати великі ділянки. Нею обшивали товарні вагони. Рішення повинно було бути дешевим і практичним. Через те що синтетичні матеріали і метал коштували у той час багато, натуральна деревина виявилася найбільш підходящим варіантом.

Почавши свій шлях з вагонів, вагонка підкорила всі види дизайну, виявившись одним з найпрактичніших винаходів у сфері сучасної обробки. Тонкий шар натуральної деревини, що швидко і просто з’єднується і не залишає проміжків, має при цьому чудовий зовнішній вигляд. Кожне висловлювання з цього опису має глибокий сенс. Спробуємо розкрити його.

Тонкий шар натуральної деревини. Товщина вагонки коливається в середньому від 12 до 15 мм. Цього цілком достатньо для створення імітації ділянки дерев’яної стіни, яку продавити, зім’яти чи зламати не виявляється можливим. На що найбільше впливає товщина – звичайно ж, на ціну. Середня ціна вагонки всього 45 грн.м2. Монтажні рейки для кріплення вагонки коштують близько 2,5 грн./м.п.

вагонкаПростота кріплення. Легкий матеріал, що просто з’єднується. За рахунок цього ціна роботи з монтажу вагонки невелика, при необхідності вагонку можна уложити без допомоги професіоналів. Більш дешевий матеріал, враховуючи кріплення і укладку, знайти важко, до того ж, він не буде натуральним.

RSS-материал