Шліфування і нанесення захисно-декоративного покриття на дошку підлоги

in

Шліфування дошки підлоги ставить ціллю не доведення кожної половиці до бажаної чистоти поверхні – таку операцію простіше і дешевше було би здійснити у заводських умовах, а передусім знищення всіх нестач монтажу, бо в ідеалі поверхня повинна бути абсолютно рівною.

Дошка До цього етапу робіт уважно обстежте місця, де само різи вкручувалися через лицеву сторону дошки. “Невтоплені” потрібним чином голівки являють собою загрозу для шліфувальних матеріалів і інструменту. Рекомендуємо використовувати стрічкові і дискові паркетошліфувальні машини на більшій частині площі, а у місцях, яких складно досягнути (кути та краї у вздовж стін) невеликі ручні чи спеціальні кутові шліфувальні машини.

Застосовуйте стрічкові шліфувальні машину у напрямку укладки підлоги, використовуючи абразивну стрічку з коефіцієнтами зернистості 60, 80, 100 і 120. Фінішне шліфування бажано робити дисковою шліфувальною машиною, використовуючи абразивні круги з зерном 120 чи 150. Важливо зазначити, що використовуючи шліфувальні матеріали послідовно, не слід перестрибувати більш ніж через один типорозмір шкали зернистості, бо це призведе до втрати якості шліфованої поверхні.

Шліфування вважається якісним, якщо (за умови дотримання технічних умов по монтажу основи) для досягнення ідеальної поверхні сумарний з’йом деревини з поверхні підлоги складає не більш ніж 1 мм.

По закінченні шліфування беріться до покриття першим шаром у той же день. По-перше, покриття не тільки додасть деревині більш привабливого вигляду, але й захистить її поверхню від проникнення вологи та механічних ушкоджень. По-друге, нанесення покриття на розкриту шліфуванням структуру деревини забезпечить кращу адгезію шляхом більш глибокого проникнення покриття в пори.

Важливо: При придбанні фінішних покриттів уважно ознайомтеся з технікою нанесення і сумісністю матеріалів, що застосовуються, а також впевніться, що вони підходять для породи деревини, що застосовується.

Перед нанесення захисно-декоративного покриття чи (якщо ви вирішили змінити природний колір деревини) тонувального складу, ретельно приберіть приміщення від пилу. Для досягнення найкращих результатів при застосуванні лаків використовуйте між шарами проміжкове шліфування дисковою машиною. По закінченні робіт встановіть плінтуса, що надають підлозі завершеного вигляду.

Укладка дошки підлоги по бетонним перекриттям
Укладка дошки підлоги на лаги по стяжці
Укладка дошки підлоги на фанерну основу по стяжці
Укладка дошки підлоги по тримальним дерев’яним конструкціям
Укладка дошки підлоги по наявний дерев’яній підлозі

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *