Укладка дошки підлоги по тримальнім дерев’яним конструкціям

in

Ця технологія укладки дошки підлоги призначена для приміщень з дерев’яними перекриттями і передбачає використовування в якості основи будь-якого з наступних матеріалів:

фанери товщиною не менш як 12 мм

  • плити ОСП товщиною не менш як 18 мм
  • дощатого настилу товщиною не менш як 20 мм

Дошка Варто відзначити, що товщини, що наведені, актуальні лише у випадку дотримання осьової відстані між лагами в 30-40 см. На практиці часто приходиться зустрічатися зі значним відхилом від цих значень. В таких випадках ми рекомендуємо укріпити несну систему (у цьому ж чи поперечному напрямку), приводячи її до необхідних покажчиків.

Перед укладкою основи необхідно здійснити вирівнювання лагів за рівнем, щоб максимально допустимий відхил від пласкості складав не більш як 2 мм на 2 м.

ДошкаПлитні матеріали (фанера та ОСП) кріпляться до лагів через вологозахисну плівку за допомогою шурупів із розрахунку не менш як 5 шт. на погонний метр і 9 шт. на лист, при цьому голівки шурупів необхідно “втопити” на 3-4 мм – нижче поверхні плити. Укладку плитного матеріалу варто робити в напрямку майбутнього покриття, залишаючи зазор у 2-3 мм між листами та близько 10 мм між краями листів і стінами. При цьому важливо, щоб краї плити стикувалися на лагах, а не потрапляли між ними.

При використовуванні дощатого настилу варто зазначити дотримання напрямку укладки – по діагоналі до напрямку покриття.

Перед укладкою масивної дошки підлоги необхідно здійснити грубе шліфування плитної чи дощатого основи стрічковою шліфувальною машиною, використовуючи абразивну стрічку із зернистістю 40 чи 60, і остаточно вирівняну основу очистити від пилу.

  1. бетонна затяжка
  2. вологозахисний бар’єр
  3. фанерна основа
  4. дошка підлоги

Укладка дошки підлоги по бетонним перекриттям
Укладка дошки підлоги на лаги по стяжці
Укладка дошки підлоги по тримальнім дерев’яним конструкціям
Укладка дошки підлоги по присутній дерев’яній підлозі
Монтаж масивної дошки підлоги
Шліфування і нанесення захисно-декоративного покриття на дошку підлоги

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *