Укладка дошки підлоги на фанерну основу по стяжці

in

Ця технологія укладки дошки підлоги передбачає використовування для основи вологостійку фанеру товщиною не менш як 18 мм. Стандартні листи фанери (1525х1525 чи 1220х2440 мм) необхідно розкроїти уздовж меншого з боків на смуги шириною 40-60 см.

Укладку фанери необхідно робити по діагоналі до напрямку майбутнього покриття, залишаючи зазор у 2-3 мм між листами та близько 10 мм між краями листів і стінами. Листи фанери ретельно кріпляться до бетонної основи за допомогою шурупів і дюбелів із розрахунку не менш як 15 шт. на 1 кв. м чи 9 шт. на лист, при цьому голівки шурупів необхідно “втопити” на 3-4 мм нижче поверхні фанери.

ДошкаАльтернативним способом кріплення фанери є приклеювання. Однак, ця технологія передбачає використовування в якості вологозахисного бар’єру спеціальні ґрунти чи мастики, сумісні з клейовим складом, що використовується, а також використовування листів фанери вдвічі чи втричі меншого розкрою (по довжині).

Ми рекомендуємо використовувати спеціальні ґрунтові мастики чи плівку з поліетилену, що був запінений, товщиною близько 2 мм. Мастику наносять на поверхню за допомогою валику, за необхідності додаючи розчинник для досягнення зручної в роботі консистенції. Плівку настилають по поверхні з невеликим нахльостом, чи ретельно стикуючи полотнища.

Перед укладкою дошки необхідно здійснити грубе шліфування фанерної основи стрічковою шліфувальною машиною, використовуючи абразивну стрічку з зернистістю 40 чи 60, і остаточно вирівняну основу очистити від пилу.

  1. бетонна затяжка
  2. вологозахисний бар’єр
  3. фанерна основа
  4. дошка підлоги


Укладка дошки підлоги по бетонним перекриттям
Укладка дошки підлоги на лаги по стяжці
Укладка дошки підлоги по тримальнім дерев’яним конструкціям
Укладка дошки підлоги по присутній дерев’яній підлозі
Монтаж масивної дошки підлоги
Шліфування і нанесення захисно-декоративного покриття на дошку підлоги

укладка

Услуги по укладке пола. Киев

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *