Як правильно замовляти обрізну дошку?

in

Замовлення обрізної дошки – це не найпростіша справа, хоча й здається такою на перший погляд.

дошкаПерше, що ви повинні знати – це довжина обрізної дошки та її товщина . Довжина дошки звичайно бува 4-4,5 м і 6 м. Товщина звичайно складає 25, 30, 40, 50 мм.

Наступне, що потрібно з’ясувати, це ширина дошки: якщо дошка однакової ширини (наприклад, всі дошки 150 мм – тоді це калібрована дошка), а якщо є розбіжності (наприклад, частина дошок 120 мм, а частина 150 мм – то це некалібровані дошки).

Важливо знати, чи потрібна свіжозпилена дошка, природній вологості чи суха.

 

 

Необхідно уточнити якість: 1, 2 чи 3 ґатунок. Перший ґатунок – це чиста дошка з живим сучком, 2 ґатунок може зустрічатися частково обзел, 3 ґатунок – обзел присутній в значній кількості, може бути певна кривина, сучки, що відпали. Дошка обрізна в фотографіях

Кількість. Як розрахувати кількість обрізної дошки в м3 і дізнатися про ціну замовлення?

Ще потрібно знати, на коли вам потрібне замовлення. Якщо за 2 місяці, то, яким би він не був, ми можемо його виконати. Якщо потрібно «на вчора», то товар повинен бути в наявності, що не завжди буває. Особливо, якщо великий об’єм замовлення. Зазвичай, замовлення виконується в строк від 2 днів до тижня, в залежності, від об’єму.

Як може вплинути час на ціну замовлення?
Якщо в нас є один-два тижні на виконання замовлення, ми напевно зможемо якісно організувати замовлення, що призведе до зменшення транспортних затрат, і, як наслідок, до полегшення ряду технічних питань, що гарантовано призведе до зниження ціни.

дошкаТакож важливо те, чи необхідна доставлення та куди саме. В нас є склади в різних районах міста та передмістя. Але не на всіх складах лежить одна й та ж продукція. Тому на кінцеве формування ціни замовлення може суттєво вплинути доставлення, особливо, якщо замовлення невелике.

Можливо, вам потрібна дошка стругана. Це дошка, що пройшла додаткову обробку на станку, що робить її гладкою, на відміну від пиляної, яка є шорсткуватою з задирками.

Якщо необхідна нестандартна довжина дошки (наприклад, всі дошки по 1,20 м), то дошка торцується (обрізається за розміром).

 

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *