Вагонка Київ

in

Та, що підходить до будь-якого дизайну

вагонкаВагонка — це гарна відповідь на потребу. Саме слово вагонка говорить про своє походження. Вона широко поширилася разом з походженням залізничного транспорту, де була необхідність щільно закривати великі ділянки. Нею обшивали товарні вагони. Рішення повинно було бути дешевим і практичним. Через те що синтетичні матеріали та метал коштували у той час багато, натуральна деревина виявилася найбільш підхожим варіантом.

Почавши свій шлях з вагонів, вагонка підкорила всі види дизайну, виявившись одним з найпрактичніших винаходів у сфері сучасної обробки. Тонкий шар натуральної деревини, що швидко і просто з’єднується і не залишає проміжків, має при цьому чудовий зовнішній вигляд. Кожне висловлювання з цього опису має глибокий сенс. Спробуємо розкрити його.

Тонкий шар натуральної деревини. Товщина вагонки коливається в середньому від 12 до 15 мм. Цього цілком достатньо для створення імітації ділянки дерев’яної стіни, яку продавити, зім’яти чи зламати не виявляється можливим. На що найбільше впливає товщина – звичайно ж, на ціну. Середня ціна вагонки всього 45 грн м². Монтажні рейки для кріплення вагонки коштують близько 2,5 грн/м.п

вагонкаПростота кріплення. Легкий матеріал, що просто з’єднується. За рахунок цього ціна роботи з монтажу вагонки невелика, при необхідності вагонку можна уложити без допомоги професіоналів. Більш дешевий матеріал, враховуючи кріплення та укладку, знайти важко, до того ж, він не буде натуральним.

Довговічність. Вагонка не має часових обмежень у використанні. Все зістариться, і прийде день наступного косметичного чи капітального ремонту, а вагонка ще буде стояти. Вкрита шаром лаку, вагонка стійка до забруднень, нескладна в догляді. При цьому дуже довго зберігає свіжий вигляд.

Шип і паз. Стикування просунуло будівельну індустрію на цілий ступінь, давши можливість створення суцільного покриття без просвіту. Ані світло, ані пил, та навіть в багатьох випадках повітря не будуть проникати у приміщення. Геометрично правильний малюнок, що багато разів повторюється, вносить елемент дизайну.

вагонкаВідмінний малюнок. Обираючи сосну, ви обираєте світло-жовтий колір із світлим чи темним сучком. Сучок приємно виділяється на фоні ненав’язливої структури деревини. Обираючи іншу породу деревини для вагонки, можна підібрати колір і малюнок під ваш дизайн. За бажанням вагонка може тонуватися різного роду просоченнями, лакуватися. Вагонка підходить як для внутрішнього оздоблення, так і для зовнішніх елементів.

Натуральний матеріал — це не тільки екологія, це ще тепло й світло для душі і тіла. Присутність деревини та інших натуральних матеріалів в інтер’єрі поповнюють у свідомості людини закладений в неї згори дефіцит зіткнення з натуральним. Біоенергетика деревини дуже велика. Легкий, теплий навпомацки матеріал, він один з не багатьох був обраний для дитячих іграшок.

 

Ціна вагонки

Розрахунок площі, об’єму, ваги та ціни вагонки

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *